+48 95 734 11 47

Przetargi


Przegląd orynnowania


Zlecenie na przegląd, konserwacje oraz czyszczenie orynnowania w budynkach przy ul. Myśliborskiej 8 - 10 - 12 w Gorzowie Wlkp. Zapraszamy do kontaktu z administratorem- Marek Hajdo tel. 789 016 966... więcej»

Zlecenia dekarskie do wykonania prac remontowych we Wspólnotach Mieszkaniowych w 2022r


Planowane dekarskie prace remontowe w roku 2022r na budynkach Wspólnot Mieszkaniowych zarządzanych przez nasze Przedsiębiorstwo ARKADA Sp. z o.o.: - Przytoczna ul. Gajowa 52 – remont dachu papowego, remont kominów, wymiana instalacji odgromowej. Kontakt z administratorem Leszek Łukaszewicz t... więcej»

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie remontu tarasu wraz z projektem budowlanym na budynku mieszkalnym


Wspólnota Mieszkaniowa ul. Jana Pawła II 26-32 w Gorzowie Wlkp. zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie remontu tarasu wraz z projektem budowlanym na budynku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wlkp. przy ul. Plac Jana Pawła II 26-32. w zakresie : ocena stanu technicznego (ustalenie pr... więcej»

Zaproszenie do złożenia oferty na roboty remontowe w zakresie termomodernizacji budynku wielorodzinnego.


Wspólnota Mieszkaniowa ul. Borowskiego 26 w Gorzowie Wlkp. zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie remontu budynku w zakresie termomodernizacji zgodnie z Audytem Remontowym Budynku wykonanym przez Pracownie Termomodernizacyjną GENERATOR Kursko 24, 66-300 Międzyrzecz. Audyt Remontowy... więcej»